שתלים דנטליים בחיפה

ד״ר אילן תירוש

רופא שיניים מומחה לשיקום הפה

שתלים דנטלים בחיפה ניתן לבצע במרפאה שלנו, טיפול שתל מתחיל בצילומי סטילס, צילומי סיטי. בהדמייה של מיקום השתלים ויצירת סד כירורגי שמאפשר לנו להכניס את השתלים בדיוק מירבי.

שתלים דנטלים ביום אחד?

ניתן לבצע הכנסת שתל (עשוי מטיטניום), ועליו לחבר כתר בודד או כמה כתרים בודדים או מחוברים. אפילו שן תותבת שלמה שהיא מוברגת בצורה קבועה או נשלפת וניתן להחזירה על השתלים.

השתלת שיניים (שתלים דנטליים) יכולה להתבצע במועד אחד, כפעולה בודדת ולאחר כמה חודשים בין 3-6 חודשים (תלוי בלסת עליונה או תחתונה) מחברים כל מיני מחברים לשתלים ועליהם מחברים את סוג השיקום הסופי (כתר ,כתרים או תותבת).

שתל דנטלי הינו סוג של בורג (שורש מלאכותי) העשוי מסגסוגת טיטניום הנראה כמו שורש של שן. את השתל מכניסים באתר השן החסרה (או במקומות נוספים המאפשרים למשל קיבוע תותבת על השתלים כך שלא תזוז), ואז ניתן ליצור על השתל מבנה או כל מתאם אחר שיחבר את הכתר (או הכתרים או התותבת ) לשתל. אפילו לא מרגישים את זה לאחר שמתרגלים.. מחפשים רופא שיניים בחיפה?

רופא שיניים

השתלת שיניים, יש דבר כזה?

ישנו מה שנקרא "העמסה מיידית" וזה המושג ששומעים "שיניים ביום אחד", והכוונה היא שבאותו היום מכניסים שתלים ואת הכתרים או התותבת שהם זמניים בלבד, ואז לאחר תקופת הקליטה של השתלים (בין 4-6 חודשים) מחליפים את הכתרים או התותבת הזמנית שמחוברים לשתלים בכתרים או בתותבת קבועה.

אם תהליך ההשתלה נעשה בתכנון ובמחשבה ארוכת טווח הסיכוי להצלחה גבוה